hhh

Loading...

czwartek, 27 czerwca 2013

bookcrossing - wyniki konkursu :)

Cześć!

Dawno temu był u mnie konkurs, w którym można było wygrać książkę. Niestety autorka bloga dała ciała i jakoś ogłoszenie wyników ciut rozjechało mi się w czasie.

Jednak w końcu się zmotywowałam i oto podaję Zwyciężczynie :)

Co mi daje czytanie książek? Daje mi radość. Daje mi spokój. Daje mi pogląd na świat, pozwala mi wejść do głów innych ludzi i zobaczyć, jak oni myślą. Daje mi milion wersji życia, daje mi niezapomnianych bohaterów i wspomnienia z nimi związane. Daje mi tematy do rozmów z każdym, daje mi tematy do rozmyślań nad samą sobą. Daje mi wyobraźnię i kreatywność. Daje mi głębię :)
Magda


Właśnie dzięki czytaniu uczę się pisać, co sprawia,że zarobiłam darmową pizzę. No i wtedy kładę się na kanapie i mój kot może się na mnie położyć, a nie ukrywajmy - to bardzo miłe :D
Marta


 W najwiekszym i najbardziej konkretnym skrócie czytanie ksiażek to dla mnie przede wszystkim wielka przyjemność. To jedna z tych czynności, której nie zastąpi nawet najlepszy film- wymagająca czasu, zaangażowania i wyobraźni! Jak to powiedziała moja młodsza siostra, czytanie to jak "telewizor w głowie" :D 
Klaudia
 
Maile już powędrowały, czekam na Wasze odpowiedzi :)

3 komentarze:

 1. Gratuluję zwyciężczyniom :)

  A chyba jeszcze było coś na Twoim blogu o odwiedzinach czy komentarzach? W sensie jakiś konkurs chyba czy coś takiego :) Ominęłam jakiś post?

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha :) Dziękuję za wyróznienie. bardzo miła niespodzianka, bo faktycznie zdążył mi ten konkurs umknąć z pamięci ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hihi, mnie też umknął, szczerze mówiąc, więc tym bardziej radość ogromna :D

  OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)