hhh

Loading...

sobota, 26 października 2013

co dało mi Blog Forum Gdańsk 2013?

Witajcie,

jak wiecie mój blog otrzymał nominację do Blog Forum Gdańsk 2013. Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękuję :)

25tego października odbyło się spotkanie wszystkich nominowanych blogów - nie zabrakło małego poczęstunku (przepyszne cupcakesy i kawa) a swoje przemówienia wygłosiły bardzo ciekawe osoby. Ze spotkania wyniosłam naprawdę sporo - okazało się, że w Gdańsku dzieje się!

Chcę dziś podzielić się z Wami jedną z inicjatyw która mnie zaciekawiła i w której chcę w przyszłości (dalszej lub bliższej) wziąć udział.

Trójmiejskie mamy


"Trójmiejskie Mamy to inicjatywa mająca na celu zintegrowanie młodych mam, dająca im możliwość rozwoju, ale przede wszystkim poznania się i spędzenia razem czasu. Kontynuując pomysł Trójmiejskich Blogów, wychodzimy poza blogi i zachęcamy trójmiejskie rodziny do wspólnych aktywności.
Poprzez organizowanie tematycznych eventów, spotkań i warsztatów, chcemy dać rodzicom, mamom, sposób na rozwinięcie pasji, wyrażenie siebie, poznanie nowych osób o podobnych doświadczeniach. Chcemy zainteresować je ważnymi tematami dotyczącymi rodzicielstwa, spierać się w debatach, testować nowości, kreować mamowe trendy.
Naszym celem jest coraz częstsze organizowanie różnorodnych spotkań mam. Planujemy różne aktywności, nietypowe warsztaty, ciekawe tematy wykładów.
Trójmiejskie mamy to trzy aktywne kobiety, które chcą stworzyć coś niezwykłego w, z pozoru monotonnym, życiu swoich czytelniczek, sąsiadek, koleżanek."

Co prawda mamą jeszcze nie jestem, więc póki co w projekt ten wpisać się nie mogę ;) ale gdy już nasza dwuosobowa rodzinka się powiększy, to jak najbardziej będę chciała poznać inne blogujące mamy z Trójmiasta :) kto wie, może wśród nich znajdę jakąś sąsiadkę z mojej lub sąsiedniej dzielnicy? :)

Trójmiejskie mamy - łączcie się!

5 komentarzy:

 1. ...akurat wtedy, kiedy nie mieszkam w Gdańsku ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! A kto Cie nominował?? a coś poza "Mamuśkami" się działo??:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. działo się sporo, z czasem podzielę się innymi nowinkami :)

   Usuń
 3. Bardzo fajna inicjatywa :) aa swoją drogą...kocham Gdańsk!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, że u mnie nie ma takich inicjatyw - ale to małe miasteczko :P

  OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)