hhh

Loading...

czwartek, 8 września 2011

tytuł skradziono za złodzieja nagrodę wyznaczono ;)

Piątek, 02.09.2011
W końcu udało nam się zakupić rzecz, która naprawdę się przydaje – mikrofalówkę. I cieszy mnie to ogromnie, bo gdy pracuje się po 12h i czasem brakuje chwili by usiąść i na spokojnie zjeść coś ciepłego to taka mikrofala ratuje życie i pusty żołądek ;) i stałam się też posiadaczką fajnej sukieneczki, akurat w sam raz na chrzciny Kubusia (to syn siostry mojego narzeczonego), które zbliżają się coraz większymi krokami i spodni river island. I to wszystko za całe 20 zł. Czasem warto odwiedzić secondhand a jak się trafi na –50% to można zaszaleć po całości. Później udałam się do biblioteki i mam już kartę do kultury (jeszcze więcej zniżek) i dwie książki do poczytania.

Sobota, 03.09.2011
Dużo się dzieje. Dziś spędziłam popołudnie z Kubusiem i jego mamą. Kochany Skrzat z niego :) i tyle radości może sprawić jeden malutki człowieczek, który zależny jest w 100% od otoczenia.

Co do podkładu AA – 3 razy TAK.
- nie ma efektu maski i faktycznie mam wrażenie, ze twarz ‘oddycha
- cera nie świeci się
- cera nie jest tłusta w dotyku

Niedziela, 04.09.2011
Kolejny miesiąc bliżej do jednego ze wspanialszych dni dla kobiety. Dojechała już do nas wódka która skróci smutki z powodu zmiany stanu cywilnego i będzie przyczyną wielu ‘gorzko’ ;)

a dziś...
kurier przyniósł mi grającą krowę :) jeszcze nie wiem czy moja radość jest uzasadniona (brakuje baterii, ale lada moment się dowiem) i skończyłam czytać książkę "Nie powiesz nikomu" Sophie Kinsell i powiem szczerze, że jest to pierwsza książka z półki innej niż thriller, sensacja i horror, ale naprawdę warto po nią sięgnąć.

moje streszczenie: bohaterka wracając samolotem do domu zwierza się z wszystkich sekretów (!) obcemu mężczyźnie, który z kolejnymi stronami okazuje się coraz mniej obcy a coraz bardziej ważny ... :)

2 komentarze:

  1. Oj tak, sh dają wiele emocji, sama bardzo lubię, choć przyznaję, że z lenistwa ostatnio nie odwiedzam...

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy9/9/11 19:44

    nono fajna dupeczka, następnym razem stań w samych gaciach i trzymaj obok spodnie :D

    OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)