hhh

Loading...

wtorek, 14 lutego 2012

Wszyscy mówią KOCHAM ♥

Hej!
Dzisiaj świat opanowały szalone serduszka i wyznania I LOVE YOU. Jednak ja Wam nie będę pisać o walewtynkach, bo nie chcę popadać w jakiś stały rytm – co święto, to pisać trzeba o nim.

Mnie bardziej cieszy Tłusty Czwartek! Zwłaszcza, że w zeszłoroczny moje nerki postanowiły zrobić mi psikusa i uznały, że chcą zachorować, przez co zjedzenie czegokolwiek budziło we mnie chęć bliskiego kontaktu z muszlą... bynajmniej nie taką z plaży. I nie były mi w głowie ani pączki ani faworki.
Mam nadzieję, że w ten czwartek sobie to odbiję!

A walentynkowy dzień spędzamy w pracy, po niej jakiś iście romantyczny spacer i film. Taki w tematyce - „Nie cierpię walentynek” :)

 Jak widzicie żadnych rewolucji, bo miłość trzeba okazywać sobie każdego dnia, a nie tylko tego 14stego...

6 komentarzy:

 1. Nie nienawidź walentynek. To dzień św. Walentego, który uczył ludzi jak kochać. Dzisiejszy dzień jest dniem kiedy ludzie powinni przypominać sobie o miłości i żyć nią kolejny rok ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. To już teraz Tłusty Czwartek?
  Teraz kupiłam emulsję, żel też lubię. W sumie to na zmianę kupuję raz to raz to :) Zgadzam się, że za tę cenę przyzwoity ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. podpisuje się pod tym obrazkiem ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. No mamy w mieszkaniu puściutko (jakbyś zobaczyła kuchnię to padłabyś ze śmiechu), ale ważne, że jesteśmy na nim razem. Poza tym nie opłaca nam się nic teraz kupować bo ja chcę już porządne meble na wymiar, a w sierpniu znów się przeprowadzamy ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuje :) o kurczę! no tak jutro już tłusty czwartek! aaaaa :D:D

  OdpowiedzUsuń
 6. O nie , dziś jest TEN dzień fuuuuu :P i całe odchudzanie diabli wzięli:D

  OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)