hhh

Loading...

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Piąty dzień grudnia :) - do świąt zostało 19 dni, do końca roku zostało 26 dni :)

Hejka,
Dzisiejszy dzień mogę uznać za udany (przynajmniej początek). Otóż udało mi się z butami ślubnymi, na które polowałam od jakiegoś czasu. Traf chciał, że parę dni temu weszłam na Trójmiejskie forum weselne i znalazłam ofertę, że ktoś zupełnie za darmo (!) chce oddać swoje  buty. Zdjęcia mnie urzekły, rozmiar był akurat, więc uznałam, że zapytam czy oferta jest ważna. Dziś byłam na przymiarce i okazało się, że buty jakby robione na mnie :) i dokładnie takie jak chciałam – z niskim obcasikiem bodajże 6 cm, wykonane z satyny, z kokardką... 
Oczywiście muszę je wyczyścić (wiadomo kwestia higieny), ale jestem szczęśliwa, że udało mi się zupełnie za darmo znaleźć buty. Zwłaszcza, że taką parę założę na ślub i sesję, a pod suknią i tak zbytnio tych butów nie widać. A zaoszczędzoną za buty kwotę można przeznaczyć na jakiś inny cel :)

Pod koniec roku sporządzę listę rzeczy, które już mamy, a które jeszcze czekają w kolejce na załatwienie :) bo taka lista bardzo pomaga w zaplanowaniu wydatków... a trochę jeszcze ich przed nami będzie :)
 
Pokażę Wam zdjęcia moich bucików.
I raz jeszcze dziękuję pani Sylwii za oddanie bucików :)

Buziaczki!

4 komentarze:

 1. Ładne (choć ja bym białych nie założyła), ale miałaś ogromne szczęście! Cieszę się razem z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. eleganckie butki ;D
  zapraszam do mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne te buciki;))

  OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)