hhh

Loading...

sobota, 3 grudnia 2011

Trzeci dzień grudnia :) - do świąt zostało 21 dni, do końca roku zostało 28 dni :)

hej :)
jak zauważyłyście ciut zmodyfikowałam tytuł - od dziś zaczynamy z wielkim odliczaniem do nadchodzących Świąt i Sylwestra :) ja się ogromnie cieszę na ten najbliższy 2012 rok, ale i powoli zaczynam stresować ;)

dzisiaj słów parę o wielkim otwarciu EuroRTViAGD :) pozdrawiam kolegę, który spędził ten dzień w pracy i napatrzył się na głodną promocji hołotę :)
to co się działo dzisiaj w Galerii Przymorze... tego owa Galeria dawno już nie pamięta (eh.... przypomniała mi się noc zakupów w Galerii Przymorze, a tam pustki - nie to co w naszej 'wspaniałej' Galerii Bałtyckiej). Wraz z moim Mężczyzną mieliśmy szczęście lub nie, być na tym wielkim otwarciu. Byliśmy tam jednak tylko dlatego, że święty Mikołaj potrzebował naszej małej pomocy ;) i gdy tak staliśmy w kolejce to trochę się nasłuchaliśmy - jedna parka ogólnie nic nie chciała kupić, ale odkurzacz za 100 złotych zamiast 200 - grzech nie brać. Dodam, że kobieta wpierw mówi, że po co im odkurzacz, a za chwilę - jak za 50% taniej, to... Nie wiem co tamci państwo kupili, ale mało kto wychodził z pustymi łapkami, albo z tylko jedną rzeczą - telewizory wychodziły jeden po drugim...

Papa!

1 komentarz:

  1. Nie stresuj się, to będzie najlepszy rok ! :)

    OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)