hhh

Loading...

sobota, 8 października 2011

ufff ....

W ramach ogólnego narzekania (ostatnio co wejdę na jakiś blog, to czytam : na wszystko brak mi czasu, nauka zajmuje każdą moją chwilę itp., itd.) napiszę parę słów po pierwszym zjeździe pedagożek ;p


Z poradnictwa społeczno-wychowawczego jako zaliczenie będzie przygotowanie i omówienie prezentacji. Tak więc kto szybki, już w październiku załapie pierwszy wpis do indeksu ;)


Z organizacji działania zaliczeniem jest również przygotowanie pracy wraz z realizacją punktów w niej zawartych, dodatkowo muszę na 28ego października przeczytać cztery teksty i ich znajomość wykorzystać w praktyce.Patologie... na początku oczywiście standard – uzależnienia od alkoholu. Zaliczeniem jest przygotowanie odpowiedzi na pytania podane w grudniu i oczywiście nauczenie się tych odpowiedzi. Znać pytania na egzamin, sprawdzian, kartkówkę – fajna sprawa? Też tak kiedyś myślałam, ale po zeszłorocznej filozofii (rozumiem pojedynczo każde słowo, ale w całym zdaniu to już nie – nie wiem jak to zdałam) jakoś tak nie jestem przekonana do tejże formy egzaminowania.

Mediacje i negocjacje, zaliczenie to przygotowanie pracy w której znajdę bądź zmyślę jakiś problem i jako jedna ze stron wynegocjuję dany cel. Czyli jednak nauczą mnie sprzedawać zamrażarkę Eskimosom? Jupi! I oczywiście na kolejne spotkanie (5.11) mam do zapoznania się z jednym rozdziałem psychologi społecznej.

Teoretyczne podstawy opieki – ehh... teoretyczne podstawy... sama nazwa mnie odrzuca, a to przez to, że w zeszłym roku 90% wykładów w temacie miała ‘teoretyczne podstawy czegoś tam....’ uwielbiam teorię ;/  i tutaj nowość. Zaliczenie w formie ustnej :) 


3 komentarze:

  1. ;)
    zapraszam i pozdrawiam.;D

    OdpowiedzUsuń
  2. No i zaczyna się nauka :) Cudny obrazek. Buziaczki:* Dodaję :) Zapraszam tez do siebie oczywiście jak znajdziesz czas :P

    narratorka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

za wszystkie ciepłe i zimne słowa dziękuję.
zawsze odwiedzam Autorów komentarzy.

wulgaryzmów i obelg nie toleruję.

UWAGA : najczęściej na pytania odpisuję pod postem ;)